UA Broker більше 10 років працює на ринку митно-брокерських послуг. За цей час у нас сформувалося чітке розуміння адекватної цінової політики. Ми не пропонуємо фіксовані тарифи, оскільки це не завжди вигідно в першу чергу вам. Індивідуальний підхід в ціноутворенні дозволяє нам створити ідеальні умови для взаємовигідного, продуктивного і тривалого співробітництва.

Ми гарантуємо всебічний захист ваших інтересів не тільки в питаннях митного оформлення, а й у фінансових. Ми знаємо, як заощадити на послугах брокера. Ми не пропонуємо і не нав’язуємо свідомо зайвих операцій. Чесність і взаємна довіра – ось основні принципи наших взаємовідносин з клієнтами.

Ми готові йти на зустріч як малому бізнесу, так і великим підприємствам. Залежно від кількості оформлень на місяць, ціна на послуги брокера буде варіюватися.

Базова ставка за тарифом визначається залежно від характеру вантажу та митного режиму. Ми пропонуємо своїм клієнтам гнучку систему ціноутворення. Вартість наших послуг знижується з кожним десятим вантажем в одному транспортному засобі, і додатково, починаючи з десятого оформлення на місяць. Якщо кількість митних операцій в місяць перевищує п’ятдесят, ваша знижка на базовий тариф може скласти понад 40%.

Обираючи UA Broker, пам’ятайте, що інтереси клієнта і на митниці, і за її межами – для нас понад усе.

Багаторічний досвід роботи дозволяє з упевненістю стверджувати, що відносини між клієнтом і брокером повинні бути більш ніж прозорі. Ми не приховуємо механізмів своєї роботи і ціноутворення, навпаки, ми надаємо клієнтові максимум інформації. Ми дбаємо про те, щоб в процесі ведення ЗЕД ви не тільки не втратили, але і придбали додаткові вигоди. Ми знаємо всі тонкощі і секрети зовнішньоекономічного розвитку бізнесу, якими з ділимося з надійними клієнтами та партнерами.

Чесність і раціоналізм у ціновому формуванні роблять співпрацю з UA Broker більш ніж вигідним!

Зробити замовлення

 Наші послуги