Кожному суб’єкту, прямо або побічно причетному до митного оформлення та декларування вантажу, відома проблема отримання дозвільних документів. Тим, хто намагався самостійно оформити всі необхідні дозвільні документи, не з чуток відомі проблеми, пов’язані з цим процесом.

Як правило, для легалізації ввезення або вивезення вантажу комерційного призначення, залежно від коду ЗЕД, потрібні такі документи:

  • сертифікати та декларації про відповідність товару міжнародним і державним стандартам якості;
  • висновки та сертифікати фітосанітарної інспекції;
  • висновки та сертифікати ветеринарної інспекції та лабораторій;
  • висновок санітарно-епідеміологічної служби (скасовано на продукти харчування з з 20.09.2015г.);
  • сертифікати та довідки, що надаються торгово-промисловою палатою.

Це далеко не повний перелік документів, для отримання яких вам доведеться витратити не один день. Багатогодинний часові витрати, конфлікти з представниками виконавчих органів – невід’ємна риса сучасної бюрократичної машини.

UA Broker пропонує альтернативне рішення

Довірте оформлення дозвільних документів нашій компанії. Кваліфікація, багаторічний досвід та тісна співпраця з контролюючими органами дозволяють нам істотно скоротити терміни оформлення та отримання необхідних для митного очищення документів та дозволів. Ми піклуємося про комфорт своїх клієнтів, тому намагаємося знизити вашу участь у процедурі отримання до мінімуму.

Ми надаємо допомогу і підтримку на всіх етапах митного оформлення, незалежно від того проводитися ввезення (імпорт) або вивезення (експорт) продукції, товарів. Для того щоб визначити перелік потрібних документів, нашим фахівцям необхідно всього лише визначити код УКТ ЗЕД і мати мінімум інформації про характеристики товару. Для отримання консультації з питань, пов’язаних з оформленням дозвільних документів, і попередньої оцінки послуг ви можете звернутися до фахівців UA Broker в телефонному режимі.

Якщо ви цінуєте свій час і дбаєте про розвиток свого бізнесу, телефонуйте нам прямо зараз!

Зробити замовлення

Додаткова інформаціяНаші послуги