Специфіка ведення міжнародної економічної діяльності дуже багатогранна. Крім складнощів, що виникають при налагодженні відносин із зарубіжними партнерами, виникають ще й питання організаційно-правового характеру. Для успішного виходу на світову економічну арену мало знайти надійного партнера або контрагента. Попереду вас чекають складнощі, пов’язані з митної реєстрацією, підготовкою необхідного пакету документів та інші нюанси митного права.

Як для фізичних, так і для юридичних осіб, законодавством передбачено довгий перелік дозвільних та підтверджуючих документів. Судити про його зміст можна тільки виходячи з коду УКТ ЗЕД та характеристик продукції, яка є предметом експортно-імпортної операції. Традиційно складнощі виникають ще на етапі підготовки документів, не кажучи вже про їх подачу в митні органи.

Щоб подолати юридичний бар’єр і на законних підставах потрапити на міжнародний ринок, раціонально буде заручитися підтримкою досвідченого митного брокера.

UA Broker надає допомогу в підготовці документів ЗЕД

Досвід митного брокера, придбаний за багато років роботи в даній галузі, допоможе вам:

  • привести до юридичної відповідності і вичерпної повноти пакет документів, потрібних для проходження процедури митного оформлення;
  • отримати, оформити, завірити будь-які необхідні дозволи, ліцензії, довідки.

Ми економимо час наших клієнтів, взявши на себе основну частину процесу. В наших силах максимально прискорити процедуру підготовки документів ЗЕД, умістивши її в найкоротші терміни. На нашому боці досвід спілкування з представниками виконавчих і контролюючих органів, володіння митним законодавством і довіра клієнтів.

Для успішного ведення бізнесу на світовому рівні важливо розставити пріоритети: ви займаєтеся улюбленою справою, UA Broker – вирішує питання правового характеру.

Отримати детальну консультацію можна за телефоном. Не дайте конкурентам обійти вас на митниці!

Зробити замовлення

Додаткова інформаціяНаші послуги