У більшості бізнесменів нашої країни слова «митне оформлення» чи «декларування вантажу» викликають лише стійкі негативні асоціації. Подібну тенденцію пояснити досить просто. Процес митного оформлення вимагає колосальної віддачи часу та сил, та в багатьох випадках він пов’язаний з стресом та конфліктами. Виснажлива, розтягнута в часі процедура здатна порушити роками налагоджений рух бізнес-процесів та негативно вплинути на кількісні показники прибутку. Для уникнення небажаних наслідків, з метою підвищення ефективності та прискорення процесу, раціонально довірити представництво Ваших інтересів в митних органах України професійному брокеру.

Наша компанія пропонує повний спектр послуг в галузі митного оформлення:

  • оформлення вантажів в режимах «експорт» та «імпорт»;
  • визначення коду товару згідно УКТ ЗЕД, розрахунок митних платежів, які необхідні для митного оформлення;
  • допомога в отриманні дозвільних документів (сертифікатів відповідності, ветеринарних сертифікатів, тощо);
  • надання консультацій та допомоги при підготуванні повного пакету документів,  який необхідний для митного оформлення.

На варті ваших інтересів

Ми надаємо лише ті послуги, які необхідні клієнту – ні більше, ні менше. Чесність, надійність та оперативність – три кити нашої компанії. Ми не лише представляємо ваші інтереси, ми їх захищаємо!

Митне оформлення може розтягнутись на довгий час, і результат його буде непередбачуваний, якщо довірити свої інтереси дилетантам. На жаль некомпетентних брокерів, а іноді й відвертих шарлатанів в сучасній митній справі предостатньо. Тому важливо вибрати гідну і надійну компанію.

Ми допомагаємо вирішувати проблеми митного оформлення вже більше 10 років. У нас є необхідний досвід, знання та навички, яких достатньо для вирішення надскладних завдань!

Довірте представництво ваших інтересів в митниці нашій компанії і займайтеся розвитком свого бізнесу, не відволікаючись на рутинне і вимотуюче оформлення документів. Консультації з питань надання послуг абсолютно безкоштовні. Не чекайте, поки конкуренти випередять вас в показниках швидкості і маневреності товарного потоку – телефонуйте нам!

Зробити замовлення

Додаткова інформація

 Наші послуги