Зовнішньоекономічна діяльність тісно пов’язана з транспортною логістикою. Не можна заперечувати, що ризик – невід’ємна складова частина тривалого шляху товару від митниці до митниці. Незважаючи на дотримання всіх запобіжних заходів з юридичного боку, тривога не покидає бізнесмена протягом всієї угоди. Дуже складно знайти відповідального міжнародного перевізника, якому можна б було без побоювання довірити транспортування партію цінного товару. Адже завдання логістичного оператора не просто доставити вантаж, а доставити його в цілості й схоронності. Тому чесність і надійність – ключові вимоги, пропоновані до логістичного оператору.

UA Broker допоможе зробити вибір

Наша компанія досить давно спеціалізується на наданні митно-брокерських послуг. За тривалий час плідної роботи ми придбали досвід і партнерів, яким можемо довіряти. Серед дружніх UA Broker транспортно-логістичних компаній ви без зусиль відшукайте міжнародного перевізника з бездоганною репутацією.

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями, якість послуг яких не береться під сумнів. UA Broker з радістю надасть вам контактну інформацію логістичних операторів, щоб ви могли зробити правильний вибір.

Довіра – ключ до тривалої і продуктивній співпраці! Такої позиції дотримуємося не тільки ми, а й наші партнери!

ICT Ukraine

DSV Ukraine

Uno TransportНаші послуги