Здійснення зовнішньоекономічної діяльності тісно пов’язане з численними юридичними нюансами. Митне право простотою не відрізняється – слід враховувати, що на кону інтереси держави. Якщо додати до цього особливості правової системи партнерської сторони, виходить вельми невигідний тандем. Дуже часто недосконале володіння законодавчою базою призводить до пагубних наслідків, які знаходять своє відображення, як не дивно, в матеріальних збитках.

Для того щоб розібратися в юридичних тонкощах ЗЕД може знадобитися не один рік. Високі вимоги і зобов’язання, передбачені зовнішньоекономічною політикою держави, не завжди зрозумілі юридично необізнаній людині. З цієї причини знижується якість міжнародної угоди, а в деяких випадках утруднюється її здійснення.

UA Broker знає, як підвищити ефективність ЗЕД

Своїм клієнтам ми пропонуємо професійні консультації щодо ведення ЗЕД. Зусилля UA Broker спрямовані на те, щоб ваша компанія не відчувала дискомфорту на міжнародному ринку.

Ми з задоволенням допоможемо своїм клієнтам у питаннях:

  • митної справи;
  • перевірки правильності оформлення зовнішньоторговельних контрактів з погляду митного законодавства;
  • роз’яснення норм і вимог тарифного і нетарифного регулювання;
  • валютного та податкового регулювання;
  • застосування норм антидемпінгового законодавства України;
  • отримання дозволів та погоджень, потрібних для здійснення ЗЕД;

Ваш час і сили повинні цілком належати розвитку бізнесу, – про правові аспекти потурбується UA Broker. У нашому розпорядженні велика юридична база, колективні знання і професіоналізм. Телефонуйте, пишіть, приходьте! Ми поділимося безцінним досвідом якісного ведення зовнішньоекономічної діяльності.

Зробити замовленняНаші послуги