Зовнішньоекономічна діяльність відкриває широкі можливості для сучасного бізнесу. Орієнтація на світовий ринок і зарубіжні стандарти якості – вірний шлях до успіху будь-якого підприємства. Але не кожен підприємець, бізнесмен, виробник зважитися зробити крок у бік імпорту або експорту з причини того, що митне оформлення забирає багато часу, сил і засобів.

Але ще до здійснення першої зовнішньоекономічної угоди (до моменту митного оформлення) необхідно звернутися до митних органів для проходження процедури реєстрації підприємства в митних органах (“акредитації”).

Ще на етапі “акредитації” в митниці багато хто відмовляється від перспективної бізнес-схеми, не бажаючи витрачати сили і час на оформлення митних документів. Це зрозуміло, адже “акредитація” на митниці не що інше, як постановка на облік. Як і будь обліковий процес, вона вимагає підготовки пакету документів, заповнення бланків.

Але… На початку 2020 року було розроблено можливість для суб”єктів робити постановку на облік самостійно.

Для цього лише необхідно зайти на Єдиний державний інформаційний веб-портал «Єдине вікно для міжнародної торгівлі»

Ми пропонуємо кваліфіковану допомогу. Але лише в тому випадку, коли Ви вирішите проводити акредитацію в твердому вигляді. 

Ми з радістю покладемо на себе відповідальність за швидкість і правильність оформлення документів в митниці. Досвід роботи в даній сфері дає можливість нам значно прискорити цей процес. Оформлення облікової картки з унікальним реєстраційним номером за участю нашого брокера скорочується до декількох годин.

Ми пропонуємо повне і всебічне представництво ваших інтересів. Все що потрібно від вас – це необхідні документи, печатку і підпис на обліковій картці, яку, до речі, заповнимо теж ми.

Зверніть увагу, що  акредитація в твердому вигляді – платна послуга, тоді як на сервісі Єдиний державний інформаційний веб-портал «Єдине вікно для міжнародної торгівлі» Ви можете це зробити на протязі 5 хвилин абсолютно безкоштовно!

Займайтеся розвитком свого бізнесу, а проблеми митного оформлення ми візьмемо на себе! Детальніше ознайомитися з умовами надання послуги ви можете, поговоривши з представником UA Broker за телефоном, вказаним на сайті.

Якщо ви цінуєте швидкість і ефективність рішень, телефонуйте прямо зараз!

Зробити замовлення

Додаткова інформаціяНаші послуги