Зовнішньоекономічна діяльність відкриває широкі можливості для сучасного бізнесу. Орієнтація на світовий ринок і зарубіжні стандарти якості – вірний шлях до успіху будь-якого підприємства. Але не кожен підприємець, бізнесмен, виробник зважитися зробити крок у бік імпорту або експорту з причини того, що митне оформлення забирає багато часу, сил і засобів.

Але ще до здійснення першої зовнішньоекономічної угоди (до моменту митного оформлення) необхідно звернутися до митних органів для проходження процедури реєстрації підприємства в митних органах (“акредитації”).

Ще на етапі “акредитації” в митниці багато хто відмовляється від перспективної бізнес-схеми, не бажаючи витрачати сили і час на оформлення митних документів. Це зрозуміло, адже “акредитація” на митниці не що інше, як постановка на облік. Як і будь обліковий процес, вона вимагає підготовки пакету документів, заповнення бланків.

Ми пропонуємо кваліфіковану допомогу

Ми з радістю покладемо на себе відповідальність за швидкість і правильність оформлення документів в митниці. Досвід роботи в даній сфері дає можливість нам значно прискорити цей процес. Оформлення облікової картки з унікальним реєстраційним номером за участю нашого брокера скорочується до декількох годин.

Ми пропонуємо повне і всебічне представництво ваших інтересів. Все що потрібно від вас – це необхідні документи, печатку і підпис на обліковій картці, яку, до речі, заповнимо теж ми.

Займайтеся розвитком свого бізнесу, а проблеми митного оформлення ми візьмемо на себе! Детальніше ознайомитися з умовами надання послуги ви можете, поговоривши з представником UA Broker за телефоном, вказаним на сайті.

Якщо ви цінуєте швидкість і ефективність рішень, телефонуйте прямо зараз!

Зробити замовлення

Додаткова інформаціяНаші послуги